כיוון פרונט ואיזון גלגלים

מוסך מומלץ בקריות

5.0

הגלגלים והצמיגים

הגלגלים ולייתר דיוק הצמיגים הם הרכיב שמחבר בין הרכב לכביש ולכן יש להם חשיבות עצומה בבטיחות הרכב. הגלגל מורכב מכמה חלקים הג׳נט (חישוק הברזל), הצמיג (הגומי), לחץ האוויר והג׳וז׳ונים (הברגים אשר מחברים את הצמיג לרכב). אם אחד מהמרכיבים הללו לא תקין תיהיה ההשפעה ניכרת על התנהגות הרכב והבטיחות. רוב הצמיגים בימנו הינם צמיגים רדיאלים, הייחודיות של הצמיג הרדיאלי היא בסוליה קשה (החלק שבא במגע עם הכביש) עם יכולות אחיזה גבוהות ודופן הצמיג רכה (החלק בצדדים). ולכן ייתכן ונראה פגיעות ממדרכה בדופן הצמיג במידה וישנה פגיעה בדופן יש להיכנס בהקדם למוסך לבדיקת תקינות הצמיג לפני שיהיה מאוחר מידי. אם יש לכם חשש או ספק תתקשרו או תגיעו אלינו למוסך אוטוסטרדה בקריות ונשמח לעזור לכם.

לחץ אוויר בגלגלים

לחץ אוויר לא תקין בגלגלים יכול לגרום לרכב לסטייה לאחד הצדדים ואפילו במקרים חמורים לפיצוץ הצמיג לכן ישנה חשיבות גדולה לוודא שהצמיגים בלחץ המומלץ לפי הוראות היצרן. ברוב הרכבים תמצא מדבקה עם הלחצים המומלצים או בתוך תא הכפפות או באחת הדלתות על הדופן.

איזון גלגלים

איזון גלגלים מתבצע ע״י משקולות שמוצמדות לגלגל ודואג שהגלגל יסתובב בצורה מאוזנת, במידה והגלגל לא מאוזן זה ייתבטא ברעידות מתונות עד חזקות אשר מורגשות בעיקר בהגה המהירויות מסויימות אך הרעידות במצב קיצון יורגשו בכל הרכב ויהווה סכנה לנוסעי הרכב. אם ההגה רועד מומלץ להגיע למוסך לביצוע איזון גלגלים. איזון תמיד יבוצע בעץ החלפת הצמיג.

אם בטיחות לא מתעסקים! בדוק את הצמיגים!

יש לך שאלה? רוצה לדעת מתי אפשר להביא את הרכב? תקשר אלינו נשמח לעזור לך ולעמוד לרשותך!

כיוון פרונט

כיוון פרונט דואג שהצמיג יהיה בזווית האידיאלית עם הכביש כדי למקסם את האחיזה וההיגויי, במידה והזווית לא מכוונת בהתאם הצמיג יישחק בצורה לא אחידה ובקצב מוגבר כך שבמקרה הפחות טוב תצטרך להחליף צמיגים כל כמה חודשים שזה לא נעים ועסק יקר ובמקרה הרע אם לא נתפס בזמן עלול להביא לאיבוד אחיזה או לפיצוץ הצמיג ואיבוד שליטה על הרכב. אם אתם שמים לב לשחיקה לא אחידה בצמיג יש להגיע למוסך לכיוון פרונט.

מוסך אוטוסטרדה בע״מ

מוסך בקריות המלצות

5.0

ג׳וני מרשל
ג׳וני מרשל
קרא עוד
לקוח שנים רבות של המוסך , מוסך מקצועי אמין והכי חשוב שרות של בני אדם . התייחסות רצינית אנושית ומסבירה פנים . גילויי נאות , יש לי חברת ליסינג ומימון ואני עוסק בתחום מעל 20 שנים . בהחלט שאני רואה את עצמי כממליץ בעל ידע וניסיון בתחום הרכב. מעט מאוד המוסכים שישנם כמו מוסך אוטוסטרדה .
אבי ונירית דבורה
אבי ונירית דבורה
קרא עוד
יחס אישי מחיר הגון כל הצוות 10 אין מילים ישר כח
מורדכי ברקוביצי
מורדכי ברקוביצי
קרא עוד
הבעלים של המוסך ממש אנשים מקסימים, אמינים, נעימים ומקצועיים. כיף להכנס למוסך כזה - בין אם זה לטיפול שגרתי ובין אם זה כשיש תקלה, התנסתי בכמה מקרים עם תקלות ברכבים שהיו לי ויצאתי מרוצה בכל פעם מחדש.
איציק מדו
איציק מדו
קרא עוד
שירות אדיב ומקצועי. בעל המוסך איש נעים הליכות ומסביר פנים לכל דורש. יישר כח.
טל טואיבי
טל טואיבי
קרא עוד
מוסך אמין, ומקצועי...שירות הכי מקצועי שקיבלתי בשנים האחרונות
אוהד אדרי
אוהד אדרי
קרא עוד
שירות מעולה ואדיב, מקצועיות גבוהה! מטפל רק אצלהם ברכב שלי
הקודם
הבא
טיפול לרכב בקריות